Odalarımız

Anasayfa - Odalarimiz

Riva’s Moda Hotel butik bir otel olup deniz kıyısında bulunmaktadır.

Bünyesinde 4 adet muhteşem Prens Adaları ve Deniz manzaralı odalarının, 4 adet deluxe odasının ve 4 adet ekonomik odasının yer aldığı 36 yatak kapasiteli bu tesisimizdeki tüm odalarımızda klima, banyo, minibar, kasa, saç kurutma makinesi, telefon, akıllı TV ve çalışma masası bulunmaktadır. Riva’s Moda Butik Otel’de engelliler için özel dizayn edilmiş bir oda da bulunmaktadır.

Tesisimizde asansör ve tüm binaya yetecek kapasitede jeneratör bulunmaktadır.

Deniz Manzaralı Odalar

Muhteşem Prens Adaları ve deniz manzarasına sahiptir. Burada kullanılan dekor özenle tek tek seçilmiştir. 

Burada kullanılan dekor özenle tek tek seçilmiştir. 45 metrekare olan bu odamızda oturma köşesi, çalışma masası, minibar, saç kurutma makinesi, kasa, klima, kalorifer, telefon, smart TV, ücretsiz wifi, okuma ve masa lambası bulunmakta olup, banyodan tüm manzarayı görebilme olanağınız vardır.

Bu ve tüm konsept odalarımızda rengi değişen aydınlatmalarımız bulunmaktadır.

Deluxe Odalar

Her bir katta birere tane olmak üzere, toplam 4 adettir. Her birinde yastık başlarında değişik manzaralar yer almaktadır. 

Oturma köşesi, kendine özel olduğu için 3. Kişi kolaylıkla konaklayabilmektedir. 28 metrekare olan bu odalarımızda, çalışma masası, mini bar, saç kurutma makinesi, kasa, klima, telefon, smart TV, ücretsiz wifi, okuma ve masa lambası bulunmaktadır.

Ekonomik Odalar

Her bir katta birer adet olmak üzere, toplam 4 adettir. 

16 metrekare olan bu odalarımızda, dışarıya açılan normal boyutlarda pencerelerimiz bulunmakta olup, çalışma masası, mini bar, saç kurutma makinesi, kasa, klima, telefon, smart TV , ücretsiz wifi, okuma ve masa lambası yer almaktadır.

Yastık başlarında her bir odada değişik manzara yer almaktadır.